Kategoriler

Mermer Dekorasyonu

Mermer Nedir ?
Mermer, metomorfizma olayı sonucunda kalker ve dolomitik kalkerlerin yeniden kristalleşmesiyle meydana gelmiş bileşimdir. Bileşimlerinin %90-98'i CaCO₃'ten oluşmaktadır. Düşük oranda MgCO₃ içermektedir. CaCO₃ kristallerinden oluşan mermerlerde esas mineral “Kalsit” tir.

Mermer Mutfak Dekorasyon
SADIK YAPI kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik ile modern mutfaklarınıza kavuşmanızı sağlıyor. Sadık Yapı mermer mutfak dekorasyon uygulamalarımızda klasik çizgilerin dışına çıkarak modern çizgiler kazanan mutfaklar ortaya çıkarıyoruz. 

Mermer Basamak
Mersin de yüzlerce tamamlanmış mermer basamak uygulamaları ile sizlere bir telefon kadar yakın. Sadık Yapı mermer merdiven uygulamaları için bizlere ulaşabileceğiniz telefon ve adres bilgileri aşağıda verilmiştir. 

Mermer Mezar
Mermer mezar uygulamalarımızı sizlerin bu en zor günlerinde rahatsız etmeden istediğiniz ebatlarda istenilen yazılar ile hazırlayarak sizlere hızlı çözümler sunuyoruz. Mezarın defnedileceği yere göre en uygun temel ve mezar önerilerimizi yaparak sizlere ilerleyen zamanlarda hava şartları ve çevresel etmenlerden en az etkilenecek uygulamalar gerçekleştiriyoruz.

Mermer Duvar Kaplama
Sadık Yapı mermer duvar kaplama uygulamalarına sıkça rastlanmaya başlanmıştır. Dekoratif açıdan evinizin dış yüzeyi ve iç yüzeyinde fark yaratan çalışmalardır. İstenilen renk ve modelde uygulama yapılabilmektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için bizlere sitemizin iletişim bölümündeki bilgilerden ulaşabilirsiniz.

Mermer Tadilat
Mermer Yüzeyler üzerinde oluşan çatlak, kırık ve bilimum hasarların onarım tadilat işlerinde de bize güvenebilirsiniz.

Mermer Ev Dekorasyonu
Sadık Yapı & Dekorasyon olarak evinizin her noktasında mermer çözümler sunarak daha kullanışlı ve daha zarif bir ev meydana getiriyoruz. Mutfak tezgahlarından duvar kaplamaya evinizin her noktasında şık çözümler üretiyoruz. 

 

Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Mermer Dekorasyonu
Nusratiye Mah. Gmk Bulvarı Hasan Apt. Altı No:73/A Akdeniz/MERSİN
03242393032
info@sadikyapidekorasyon.com
www.sadikyapidekorasyon.com © Tüm Hakları Saklıdır
X